Красиві компліменти жінці українською

Коли ми готуємося до важливої ​​події або хочемо здивувати близьку людину, стільки прекрасних слів крутиться в голові, але не завжди вони складаються гладко. Ми зробили добірку компліментів жінці , щоб ви могли висловити свої почуття найкращим чином.

Коли ти дивишся на мене, я забуваю про все на світі!

Твої очі – це дві зірочки, в яких я зміг відшукати світло, якого мені так не вистачало! Ти кращий будь супермоделі, адже вони – ляльки, а ти – справжня Богиня! Люблю твою загадкову посмішку, ніжний погляд, дзвінкий сміх і чарівну ходу! Я найщасливіший, адже мені дісталася краща жінка у Всесвіті!

Ти вбила мене своєю красою!

Найтепліші, ніжні слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найпрекрасніша дівчина на світі.

Я без розуму від твоїх блакитних очей. Я тону в них як в озері. Ти для мене життя.

Навіть ненакрашенная ти виглядаєш просто шикарно.

Всі вважають, що сонце знаходиться на небі, але я-то знаю, що сонце завжди зі мною, висвітлює моє життя і зігріває своїм теплом!

Ні тебе прекрасніше, ти як сонце ясна!

Посмішка на твоєму обличчі виглядає так мило, коли ти смієшся.

Мені хочеться писати про тебе вірші і присвячувати пісні. Ти надихаєш мене.

Ви виявляєте собою всю багатогранну палітру якостей і рис, настільки цінують і обожнюваних усіма представниками людського роду. Тонка витонченість елегантного образу відображає тепло люблячого серця і іскристе світло чистої душі.

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Жоден фотоапарат не здатний передати твою красу. Фотографія передасть тільки милу зовнішність, але твоя внутрішня краса вище будь-якого захоплення.

Найчудовіша і прекрасна жінка – це ти. Найулюбленіша і бажана, незвичайна і чудова, добра і ніжна, незрівнянна і горда, шалено красива і весела, наймиліша і неповторна.

Як досконала і бездоганна твоя краса!

Ніжніше і красивіше пальців, ніж у тебе, я не бачив!

Твої руки ніжніше шовку, ти знала?

Прости, мені здається, я упустив свої щелепи при вигляді тебе.

Найбільше, що мені подобається в тобі це твоя доброта в поводженні з іншими людьми.

Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Компліменти жінці своїми словами

Компліменти жінці до сліз