Компліменти жінці до сліз

Коли ми готуємося до важливої ​​події або хочемо здивувати близьку людину, стільки прекрасних слів крутиться в голові, але не завжди вони складаються гладко. Ми зробили добірку щирих компліментів жінці своїми словами, у прозі, щоб ви могли висловити свої почуття найкращим чином.

Ти така неймовірно прекрасна, що я готовий дарувати тобі по шубі щороку.

Твоє позитивне ставлення до життя так заразливо.

Ніколи не вмів говорити іноземною мовою, але при вигляді тебе мій голос видає дивні незрозумілі мені звуки, немов я іноземець.

Не переставай посміхатися, твоя посмішка чарівна!

Єдина відмінність між винятковим і дивним – це що виходить від тебе доброта.

Ти прекрасно готуєш, так смачно, що можна проковтнути мова.

Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб.

Я знаю секрет твоєї краси. Зізнайся чесно, адже ти не людина, не фея, що не німфа, і навіть не ангел, який втік з Небес. Ти богиня!

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину. Я такий щасливий з тобою, кохана. У тебе відкрита душа, а характер – просто ангельський. Лише про тебе я завжди мріяв, і з того часу по вуха в тебе закоханий. Твоя любов зігріває мене, як сонце, горить дороговказною зіркою. Я хочу завжди бути з тобою, і відчувати себе захищеною. Ти сьогодніїдеш, і тому у мене зовсім немає настрою. Я буду вважати хвилинки до нашої зустрічі, адже я так сумую за тобою, моя радість. Будь завжди коханою і бажаною.

Вже раз 10 подивився на телефон. Раптом від тебе смс, а я пропустив. Чи не дочекався і шлю сам: ти звела мене з розуму.

Дівчина, у вас така досконала зовнішність, що від неї виходить світло як від ікони.

Твої долоні такі милі і дуже ніжні!

Про себе говорю як про сам везучий чоловікові, так як мені пощастило зустріти таку чарівну і привабливу жінку. (Рекомендуємо прочитати статтю про жіночої привабливості очима сучасних чоловіків).

Про твою доброту всім відомо. Вона як великий ковток свіжого повітря в цьому забрудненому світі.

Чи не бачив тебе величезну довгу вічність! Цілих 15 хвилин. І вже скучив.

Тільки ти вмієш незрівнянно рухатися в танці. Всі твої рухи пов’язані плавністю і красою.

Якщо я не бачу твоєї променистою усмішки, ясний день забарвлюється в сірі тони, якщо я не чую твого сріблястого сміху, спів птахів не радує мою душу. Твоя летить хода освіжає легким подихом вітерцю в пекучу спеку. Ти солодкий джерело невичерпної радості і блискучого веселощів.