Щиросердечні компліменти чоловіку своїми словами

Коли ми готуємося до важливої ​​події або хочемо здивувати близьку людину, стільки прекрасних слів крутиться в голові, але не завжди вони складаються гладко. Ми зробили добірку оригінальних компліментів чоловіку у прозі, щоб ви могли висловити свої почуття найкращим чином.

Мені здавалося на вулиці жарко. Насправді мене кидає в жар, побачивши тебе.

Для мене бути поряд з тобою означає перебувати в теплому і затишному будинку, що охороняється сотнями найкращих воїнів.

Ти самий ніжний і турботливий!

Ти найсмішніший хлопець, якого я коли-небудь зустрічала.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

Улюблений, вимкни на час своє магнітне поле, а то я не можу відірвати від тебе погляд!

Ти зайнятий? А я точно знаю, що всі мої думки зайняті тобою.

З тобою завжди цікаво.

Вітання. Це я – твоє повідомлення. Люблю тебе.

Тільки такий професіонал, як ти, може проявити неймовірну креативність і виконати складне завдання, вирішення якої знайти практично неможливо.

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

Ти позитивний на всі сто і мені з тобою так просто!

Нічого собі! Ти не брехав, коли говорив, що ходиш в тренажерний зал.

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!

Ти доповнює моє життя. Без тебе вона нудна і прісна.

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

Ти справжній чоловік, що вміє постояти за своє, надійний і сміливий.

Якою б сильною була жінка, вона чекає чоловіка сильніше себе … І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою (Анджеліна Джолі)